První litinové lavičky sítě AD-Net byly konečně umístěny! 7. prosinec 2003 se tím navždy zapíše do historie společnosti AD-Net. Na území MČ Praha 5 v oblasti Smíchova, která sousedí s Malou Stranou bylo v první fázi umístěno 25 kusů nových litinových laviček, které tak mohou využívat občané např. na Újezdě, nám. Kinských, na Arbesově nám., Štefánikově ul. atd.

Po dohodě s městskou částí Prahy 5 jsme vzhledem k lokalitě zvolili typ litinové lavičky, která více zapadá do oblasti těsně sousedící s památkovou rezervací. Tento typ laviček AD-Net vyžaduje zvýšené finanční nároky a vzhledem k nižší hmotnosti je také nutnost pevného ukotvení do země. Městská část Praha 5 je opět místem, stejně jako tomu bylo na podzim 1996, kde mají lavičky sítě AD-Net svou premiéru. Společnost AD-Net je připravena tento typ litinových laviček nabídnout pro odpočinek také občanům v dalších historických centrech měst. V ostatních lokalitách mimo památkové zóny budeme i nadále umisťovat stávající betonový typ laviček, který více vyhovuje místním podmínkám, zejména svou odolností vůči vandalům.

Občané, kterým tyto lavičky vyhovují nás muzou požádat o umístění do dalších vhodných lokalit prostřednictvím městského úřadu ve svém bydlišti nebo telefonicky na lince 800 177 111 nebo vyplněním formuláře zde